Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Meble na zamówienie

  Sklep asortymentem meblowym OGŁOSZENIE FIRMOWE

November 30, 2022 10:37 - Meble na zamówienie - Warszawa
1999.00 zł
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasz sklep uruchomiliśmy w 2007. To wtedy poznawaliśmy rynek mebli i wyposażenia wnętrz. Przełomowy był rok 2010, gdy ruszył sklep Meblobranie.pl i już w pierwszym roku został nominowany do czołowej piątki start-upów 2010 na III Gali Polski Przedsiębiorczej. W roku 2011 studencki projekt został przekształcony w spółkę prawa handlowego. Oferta Meblobranie.pl to kilka szeroki wahlarz produktów z podziałem na kilkanaście intuicyjnych kategorii.
Już teraz większość produktów trafia do klienta w terminie kilku dni od zamówienia, a cały czas pracujemy nad tym aby było ich coraz więcej.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno produkty znanych marek, jak Miloo, Bello Giardino, Nowy Styl jak również wybrane mniejszych polskich producentów oraz importerów. Ciągle poprawiamy procedury weryfikacji dostawców zapewniając wysoką jakość oferowanych produktów i obsługę posprzedażową.

Jesteśmy dumni z tego, że wg. zewnętrznych serwisów z ocenami klientów prawie wszyscy wg. Ceneo 97% klienci są zadowoleni ze współpracy z nami. Okazywane przez Państwa zaufanie umożliwia nam na dynamiczny rozwój. Zależy nam na tym, aby klienci kupując w naszym sklepie meblowym https://www.meblobranie.pl mieli gwarancję bezpieczeństwa zarówno jakości towarów oraz płatności.

Sprawdź Naszą ofertę na:
https://www.meblobranie.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.