CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Kielc i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 15, 2019 10:08 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza firma Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Fabrykujemy zawodowe usługi rolne oraz dysponujemy obsługą gospodarstw rolnych.Na wszystkie wytwarzane prace oraz usługi posiadamy zezwolenia i zalegalizowania. Czas realizacji determinujemy wedle wymogów delikwenta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem a także załadunkiem towaru. Skupujemy biomasę z kukurydzy tudzież słomy zbożowej w miejscowości Choszczno.
Produkcja zboża i rzepaku- Nasza wytwórczość ma doświadczenie podparte na pielęgnowaniu całego szeregu typów zbóż przydzielonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Zapewniamy wykwalifikowanych kierowców, transportowców jak i wysokojakościowy sprzęt. Transprty, które oferujemy to; Transport krajowy- Jest to przetwarzanie usług w zakresie frachtu postaci albo rzeczy wehikułami, które są utrwalone na obrębie Krajowy.Transport międzynarodowy- Jest to przesuwanie ludzi względnie rzeczy na pole innego kraju lub importowanie spoza krawędzi do Polski.
91965
Ogłoszeń
102
Miast
4043
Użytkowników
918
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.