CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Kielc i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 14, 2019 16:34 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza marka Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Sporządzamy zawodowe usługi rolne czy też zarządzamy obsługą domostw agrarnych.Na wszystkie wykonywane profesje a także usługi posiadamy zezwolenia i zalegalizowania. Czas realizacji ustalamy według wymogów interesanta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem jak i załadunkiem materiału. Skupujemy biomasę z kukurydzy tudzież słomki zbożowej w miejscowości Choszczno.
Fabrykacja zboża i rzepaku- Nasza produkcja ma doświadczenie wsparte na uprawianiu wielu rodzai zbóż przeznaczonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Umożliwiamy wykwalifikowanych kierowców, przewoźników czy też wysokojakościowy ekwipunek. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to sporządzanie usług w zakresie przewozu osób lub rzeczy pojazdami, które są uwiecznione na obwodzie Krajowy.Transport międzynarodowy- Jest to poruszanie ludzi ewentualnie rzeczy na pole innego kraju względnie ściąganie spoza granicy do Krajowy.
91966
Ogłoszeń
102
Miast
4043
Użytkowników
918
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.